Originálne zoom pre ixus 800 objektív pre Canon IXUS800 IXY800 SD850 PC1176 PC1235 objektív s ccd kamerou opravy dielov


Štítky: foto uzávierky, canon ixus objektív, canon opravy, pentax diaľkové ovládanie, ir diaľkové ovládanie pre kameru, len nikon, hs, fotoaparát opravy, nikon d5600 diaľkové spúšte uvoľnenie, nikon d7100 diaľkové spúšte uvoľnenie.

€12.57
  • Skladom
  • w11411  • Stupeň staré a nové: 95%nové,použité ,Malé škrabance
  • Miesto pre Pôvodu: JAPONSKO
  • Package: Áno
  • Názov Značky: DHhanqisen
  • Číslo Modelu: pre Canon IXUS800 IXY800 SD850 PC1176 PC1235

100% originálne zoom pre ixus 800 objektív pre Canon IXUS800 IXY800 SD850 PC1176 PC1235 objektív s ccd kamerou opravy dielov

Otázka? Ak chcete hovoriť s náš služby zákazníkom zástupcu o tom, ako nainštalovať túto časť alebo všeobecná otázka o tejto položky, neváhajte a kontaktujte nás opúšťa vaše meno, telefónne číslo a otázky na náš e-mail adresu . Naše oddelenie služieb zákazníkom vás bude kontaktovať v priebehu nasledujúcich 48 hodín. Veľkoobchodný? Ak ste digitálneho servisného centra, ktorí hľadajú silný dodávateľ, alebo ak si prajete zakúpiť naše predmety vo veľkom množstve, môžete sa obrátiť priamo na nás.. môžete zadať požadované množstvo položiek a konkrétnej značky a modelu číslo. Potom naše oddelenie služieb zákazníkom vás bude kontaktovať v priebehu nasledujúcich 48 hodín. O Nás Naši technici majú viac ako desať rokov skúseností v oblasti digitálneho fotoaparátu opravy priemysel. Sme poskytli našim zákazníkom vysokú úroveň spokojnosti našich produktov a spokojnosti. Požadujeme, aby naše služby boli rýchle, aby sme zabezpečili, že naša opravy trvať dlhšie ako 48 hodín, a naše produkty, ktoré majú byť odoslané do 24 hodín od jej zakúpenia. Naše produkty sú kvalitné istí! Sú dodávané pre našich zákazníkov v úplne novom stave! Najdôležitejšie je, že náklady na našich produktov a služieb sú stanovené za rozumné ceny! Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% spokojnosť všetkých našich zákazníkov. Naši technici sa nahromadili v priebehu 10 rokov skúseností v oblasti opravy pre kamery. Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% spokojnosť všetkých našich zákazníkov." Prečo Si Vybrať Nás? - Veľké skúsenosti - Rýchly Servis - Zabezpečenie Kvality - Primerané Náklady na Záruku našim zákazníkom ponúkame s 3 mesiacov záruka na naše služby opravy. Tieto sú nasledujúce podmienky, ktoré sme nepatria: Kvapalina škoda Piesku škody na Fyzické poškodenie (napríklad pád výrobku)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty