NOVÝ Kľúč Prípade Starline A92 Prípade Keychain Dve spôsobom, auto alarm systém Starline A92 A94 A62 A64 2-pásmový LCD remote controll


Štítky: lcd starline b92, prípade e90, kľúčové autá keychains, gs350 lexus, displej lcd, alarm kryt, cenmax, kľúčové starline a64, jdm štýle, auto na kľúč.

€4.18
  • Skladom
  • w11550  • Druh Materiálu: Plastové

Poznámka

Pre produkt,, vždy sme rešpektovali tento obchodné filozofie, rovnaký dodávateľ, že rovnaký výrobok, vyššiu kvalitu, nižšiu cenu!

Toto je najnovší produkt, najnižšiu cenu, a ak sa rozhodnete kúpiť viac ako jeden, môžete tiež získať ďalšie priaznivé ceny, prihláste sa moje obchode nájdete tie lacné produkty. Sme vždy pokračovať lepšie služby, a dúfam, že sa vám bude rozpoznať naše úsilie, ďakujeme vám za vašu podporu!

FAQ

1. Musím platiť clo?

Je to závisí od Colnej politiky vo vašej krajine, vám môže účtovať poplatok, clo a dane za niečo zakúpiť on-line. Kupujúci sú zodpovední za vlastné dane. Ale zvyčajne nie je potrebné vysporiadať s týmto problémom.

2. Čo si ohlásiť colnému?

Bežne sa vyhlásiť nižšiu cenu na faktúru/účet, aby ste sa vyhli cla, ale ak máte akúkoľvek žiadosť o vyhlásenie, prosím, nechajte nám odkaz v poradí, pred zásielky.

3. Bude vám skontrolovať Tovar aj pred posielať zásielky?

Áno, máme profesionálny personál test Tovaru, no pred vyslať, a budeme pack pozemok dosť dobre, prosím, nebojte sa.

4. Ktoré logistické metódy bude používať na odosielanie mojej objednávky?

Bude to závisieť od vášho výberu, ale odporúčame, aby ste si logistické metódy, ktoré by mohli poskytnúť vám sledovacie informácie tak, aby logistiky bude bezpečnejšie a presnejšie

5. Ako asi po predaji služby pre objednávku?

Máme profesionálne Inžinier tím na podporu po-predajný servis,prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte problém, počas používania tohto produktu.

Doplnky vyrobené v Číne, na ruskej Verzii Auto anti-theft systém !

Prosím, porovnať zadajte shell, uistite sa, že položka je rovnaký ako náš produkt pred zakúpením.


Cswalton
2020-12-17
4/5
Quality is not very. For this money could be more reliable. The sting dangles, but the body itself is pleasant to the touch, although most likely quickly there will be scuffs if you do not wear a silicone cover. And the mount has to be refined, so as not to chat.
Stacykelly52
2021-01-27
1/5
The goods have not arrived

Napísať recenziu

Súvisiace produkty