Rocketek 4 v 1 Nabíjací Dok Pre Nintend Prepínač Radosť-con Radič LED Typ-C Nabíjačka Pre Switch, Gamepad Poplatok Stojan NS


Štítky: ovládanie hry, bluetooth nintendo prepínač, n prepínač dock, dock prepínač časti, gamepad prepínač, v úmysle prepínač, nintendo prepínač controlers, radosť con nintendo prepínač, prepínač nintendo prepínač ns pro, hra nintendo prepínač.

€8.36 €12.87
  • Skladom
  • w11741  • Nintendo Model: NINTENDO PREPÍNAČ
  • Číslo Modelu: RT-SC4
  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
  • Názov Značky: Rocketek

Optické RCA Digitálny k Converter Radič Nabíjací Dock pre Nntend Prepnite Ovládač pre Nintend Prepínač Radosť-con nabíjania

pre Nintend Prepínač Radosť-con plnenie Bluetooth Bezdrôtový ovládač pre Typ-C-HDMI Konvertor pre Nntend Prepnite Ovládač popis Produktu

Tento produkt je venovaný nabíjací pre Nintendo Prepínač Radosť-con

Môžete pripojiť a nabíjať štyri Radosť-Con radiče v rovnakom čase. To trvá asi 3 hodiny, rýchle nabíjanie. S indikátorom LED lampa, červeným svetlom, keď sa nabíja, zelené svetlo, po dokončení nabíjania, môžete jasne poznať stav nabíjania.

Tam je protišmykový pásik tak, aby rukoväť môže byť fixedly nabitá. Môže sa bezpečne používať, a má také funkcie, ako je kontrola, prepätie v sieti, preplatok a skratu ochrana. Keď sa nabíjanie je dokončené, napájanie sa automaticky vypne a indikátor je zelený. Keďže spotreba energie v pohotovostnom režime je malé, to je na úsporu energie plnenie prostredie. Môžete ho používať bezpečne.

1. Bezpečné a rýchle Radosť-Con nabíjacej stanice: Prijať inteligentné mikro technológie, a podporovať najnovšie Prepínač Radosť-con edition, podľa potreby. Automaticky sa prestane nabíjať, keď je plne nabitá. Môžete nabíjať 1 až 4 spínače naraz pomocou 2.8 FT Typ-C kábel, trvá približne 3 hodiny.

2. Jednoduché ovládanie: posuvné a plug-and-play. Radosť-Cons môže byť účtovaný, ak je zapojený do pro controller, telefón, PC alebo akéhokoľvek USB portu.

3. S LED indikátor: Existujú štyri priehľadné LED žiarovky, ktoré pomáhajú rozpoznať stav nabíjania prístroja. Lampy svetlá červená pri nabíjaní a svieti na zeleno po dokončení nabíjania.

4. Ľahký a Prenosný Prepnúť Regulátor Nabíjačky: Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu (akryl + ABS), ľahký, prenosný, robustné a odolné, štýlové a kompaktné. Je vhodné nosiť, pretože to šetrí miesto. Keďže spotreba energie v pohotovostnom režime je malé, to je úspora energie prostredia.


Andrissol
2020-09-04
5/5
o produto e igual como está descrito e já experimentei funciona

Napísať recenziu

Súvisiace produkty