PQWT-M400 Podzemnej Vody Detektor a Vody Prieskum Vybavenie 400 metrov hlboké/voda detektor bezplatné konzultácie


Štítky: južná prieskum zariadenia, voda prieskum, poraďte nissan, detektor zlato, detektor detektor, akvárium fľašu, anti detektor, poraďte 2, poraďte 1, consalt nissan.

€943.27 €1 048.08
 • Skladom
 • w11776 • Ako kresliť profil mapu a krivka grafu: Automatické kreslenie máp v priebehu 1 sekundy
 • Názov produktu: Mobile vody detektor
 • DIY Dodávky: Inštalatérske práce
 • POUŽÍVA SA PRE: Nájsť podzemnej vody,
 • Kapacita: 999 meranie riadky údajov a 999 bodov každý riadok údajov
 • Číslo Modelu: PQWT-M400
 • Presnosť: Viac ako 90%
 • Záruka: 2 Rokov
 • Mobilné podporu: Áno, je Potrebné pripojiť mobil cez bluetooth
 • Poskytujú Mobile: No
 • Meranie Hĺbky: 400 metrov
 • Podporované prenosové zariadenia: Obe mobil a počítač
 • S LCD Displej Alebo Nie: No
 • Názov Značky: PQWT
 • Systém Jazyka: Anglická, Španielska,Francúzska, Arabčina
 • Pracovný Princíp: Prírodné elektrické podáva výber frekvencie
 • Typ Napájania: Nabíjateľná
 • Zdroj Napájania: 18650 DC12V 3000mAh vstavanej Batérie.

Podzemné Vody Detektor a Vody Prieskum Vybavenie 400 metrov hlboké/voda detektor bezplatné konzultácie

(Nechcem dodávať mobilné telefóny)

Pre viac informácií o produkte & najlepšiu cenu, prosím, hovor/whatsapp/wechat 008618817121525

alebo odošlite e-mail na [email protected]

PQWT-M400.400M mobile vody detektor je založené na Zemi je elektromagnetické pole ako pole zdroj, na základe rozdielu v vodivosť rôznych podzemných geologických štruktúr, a tým, štúdium variácií práva elektrické pole komponenty na rôznych frekvenciách k štúdiu geologickej stavby a ich zmeny, nájsť zdroje podzemných vôd pomocou vedeckej metódy. Zmeny v geologickej stavby sú zobrazené v reálnom čase prostredníctvom viacerých kriviek. Automatické forme geologické mapovanie profilu jedným z kľúčových pôsobia jednoducho, zbaviť komplikované počítačovej grafiky. Stránky je možné rýchlo pochopiť geologickej stavby cez automatické mapovanie krivky a profil a analyzovať špecifické informácie, ako sú kolektory, zlomeniny, puklinách a jaskyniach. Prístroj je široko používaný na rýchlu analýzu geologickej stavby zmeny v rôznych terénoch ako sú roviny, kopce, pohoria, náhorné plošiny, a umývadlá na určenie dobre miestach, kolektory, a kolektor hĺbky. Tu je výhoda PQWT-M séria mobile vody detektor. 1. Vhodné pre obyčajný, kopec, hora pôdy, vrchovine, v povodí všetky druhy geologická stavba žiadosti; 2. Žiadne sieťové požadované, žiadne dopravné potrebné. 3. Automatické mapovanie v mobile(Android system), si vŕtanie polohy a hĺbky výsledok na mieste. 4. Professional user group ponúka 24 hodín po predajný servis. 5. Priemerná presnosť viac ako 90% z používateľskej spätnej väzby. 6. To je široko používaný pre pitnej vody, vody na zavlažovanie poľnohospodárskej detekcie. 7. Non-odborníci sa môžu dozvedieť prevádzku spôsob, ako za 5 minút. 8. len 1-2 osoby môžu prevádzkovať. 9 . Dva roky záruka.

Technické Parametre Číslo Modelu. Detekcia Hĺbky Presnosť Kanál Frekvencia Iní PQWT-M100 110 metrov 0.001 mV 4 Jednolôžkových, Triple, 30 Frekvencia 1. DC12V 2000mA vstavanú Batériu. 2. LED indikátor. 3. Nabíjateľná batéria, viac ako 12 hodín v pohotovostnom režime. 4. Elektródy detekciu, napájanie funkcie monitorovania. 5. S 7 patentov z PQWT 6. Potrebujete mobilný podporné ( nedodáva mobilného telefónu ) PQWT-M200 200 metrov 0.001 mV 6 Jedného, Troch, 36 Frekvencia PQWT-M400 400 metrov 0.001 mV 8 Jedno -, Trojlôžkové, 48 Frekvencia

Podrobné Snímky

Prípade Zobraziť

\

Viac prípade zdieľať

Prípad 1. Schéma Douala, Kamerun Podzemnej Vody Detektor

Dobre pozícia bola nachádza s bodom 13 a 60 m hlboké. Po dobre ukončenie, tam je 40 kubických vody za hodinu.

Prípad 2. Schéma Nanning Guangši Podzemnej Vody Detektor

Dobre pozícia bola nachádza s bodom 3 a 90m hlboké. Po dobre ukončenie, tam je 30 kubických vody za hodinu.

Prípad 3. Turecko Podzemnej Vody Detektor

Dobre polohy sa nachádza v bode 15 a 75 m hlboké. Po dobre ukončenie, tam je 21 kubických vody za hodinu.

O nás

Chunan Puqi Geologická Prieskumu Zariadenia Ústav je odbornou inštitúciou v Číne, ktorí sa zapojili do Výskumu a Vývoja, výroby a predaja potrubia vody detektor úniku, únik automatický analyzátor, geofyzikálne prieskumné podzemnej vody detektor, dutiny detektor, baňa, lokátor, dam potrubia detektor. Viac ako 200 štábov, vrátane 16 senior inžinier, 49 stredne inžinierov. V priebehu rokov, Puqi sa zameriava na Hydrogeologický prieskum, Inteligentný data capture technológie a Aplikácie špeciálnych technikou, vykonávať Vedecký výskum, Technické služby a Marketingové aplikácie. Sme dokončili viac než 65 položky, vrátane Národných ministerstiev, Čínsko-zahraničná spolupráca a významné vedecké, výskumné projekty. S česť vyhrať počet national research awards, s viac než 117 národných patentov.

Medzitým, Puqi vytvorila dlhodobá spolupráca vzťah s mnohých vedeckých výskumných ústavov v Nemecku, USA, Austrália, Hong Kong a iné krajiny a regióny. Počet geologických údajov laboratóriá zriadené na viacerých miestach v číne, pomocou naše vlastné unikátne softvér vykonávať dlhodobé zber údajov, analýzy, detekcie pre rôzne geologická stavba a nastavenie diferenčného databázy rôznych geologická stavba oblasti.

www.pqwtcs.com

Výroba a R&D Center

Certifikáty

Canton Fair Zobraziť

Prepravné spôsobom je pravidelné DHL na vaše dvere,

(DHL môže loď batérie, ktorý je rýchly spôsob, ako svoje dvere)

Kontaktujte nás

Pre viac informácií o produkte & najlepšiu cenu, prosím, hovor/whatsapp/wechat 008618817121525

alebo odošlite e-mail na [email protected]


Tacxo Kun665
2020-10-21
3/5
I am not so happy because detector is up to 400m and is more expensive from all mobile versions, but there is no way to see detailed in a small range from 0 to 40m what is going on. Bar code on device redirect me to Pro version of application but is not available on this link, then way is printed at all on top of it?. Even I ask for pro version not receive answer, only offers to buy another one device. Android application is very poor, no even way to export a map drawing to PC, zoom map or anything. You can export map only with screen shoot of your device, but then there is small resolution. You can export CSV profile file but there is no software to create a drawing and make annalist of data. It is normal M version to cheaper from others because there is no screen and so on hardware, and have to use you own Android device, but this is no excuse for other missing futures on application.One 5 dollars USB camera have better Android application.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty