1.3 oz(38ML) Bold Podržte Extreme Cream Čipky Parochne Lepidlo Vodotesné Lepidlo pre Čipky Parochne


Štítky: kolo epoxidové lepidlo, vlasy ľudské parochňu, lepidlo super, krém falošný, vlasy pic, ghostbond, Stupeň, parochňa lepidlo držať, dostal tričko, textílie, čipky.

€8.64 €11.51
  • Skladom
  • w11925  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Množstvo: 1
  • Číslo Modelu: liquid001
  • Položka Druh: Lepidlá

Odvážne Podržte Extreme Cream Čipky Parochne Lepidlo Vodotesné Lepidlo Vlasy Systému Lepidlo a remover Pre Čipky Parochne a príčesky sa Vzťahujú Jednoducho A S Dôverou Pre čo najlepšie výsledky pri použití polyuretánu alebo predné čipky parochne alebo toupee, prosím, postupujte podľa žiadosti podľa pokynov nižšie: ŽIADOSŤ Z POLYURETÁNU HAIRPIECE 1. Ak lepenie koža/pu jednotky, aplikujte tenkú vrstvu na vlasy systému. To by malo vždy byť dokončené skôr, než začnete aplikovanie Lepidla na pokožku hlavy. 2. Uplatňovať 4 tenké vrstvy Lepidla na pokožky, udržať rovnaké množstvo lepidla s každým kabát. Dať každý kabát na hneď ako predchádzajúci náter zmení jasné (približne 20 sekúnd). 3. Po 4. náter sa nanáša, počkajte 7 minút, Lepidlo, aby sa úplne vyliečiť. Potom stlačte vlasy systém na miesto

Prepravná Metóda: snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé. cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je veľmi závisel od kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete dostávať položiek na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme, že ste si pre vás pochopenie Vrátenie tovaru: Ak položka je chybný po prijatí, prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu, návrat je prijatá do 2 dní po kupujúcemu prijatie položky. Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného. Po obdržaní vrátiť urobíme výmenu závisí od našej dostupné sklade, ak nie je k dispozícii, a vrátenie bude vydaná. Spätná väzba: Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie. Pošlite nám e-mail pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. KONTAKTUJTE NÁS, Prosím, neváhajte e-mail a potvrďte všetky detaily pred uvedením svoje cenové ponuky, aby sa zabránilo nedorozumeniu! Garantujeme odpoveď na všetky správy alebo otázky v priebehu 48 hodín, s výnimkou sviatkov. Prečítajte si celý popis Položiek pred a kládli otázku, ako často odpoveď sa skrýva tam, vďaka za pochopenie!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty