Penové Mydlá Automatické Touchless Ručné Umývanie Riadu Mydla 0,25 S Infračervené, Indukčné Snímače Kuchyňu, Kúpeľňu Cleaner


Štítky: ručné vlak, vysávač vreckový vysávač, narwal robot, darček zlato, ruky mydlom, snímač sony čistenie auta, vysávač vysávač, taška umývanie, simpleway xiao, mydlo servírovanie jedál.

€10.01 €20.02
  • Skladom
  • w11967  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: WEEE

MYDLO MODULÁCIA:

Tento dávkovač je kompatibilný s rôznymi tekutinami, ako napríklad umývanie rúk kvapaliny, riady so kvapaliny & pleťové čistiace prípravky . Môžete naliať na 3:1 tekuté mydlo a 3:2. voda a netraste s ním fľaše, potom môžete použiť rozprašovač, aby vaše penenie. Pozrite si používateĺskú príručku pre podrobné pokyny.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Veľkosť: 10*6*20 cm

Technológia spracovania: inteligentný;

Jednoduchý dizajn, vynikajúci výkon;

Automatické indukčné bublina, umývanie zadarmo a ďalšie hygienické;

Druhý bublina, po špičkách nie je možné dosiahnuť.

Trieť ruky na niekoľko sekúnd;

batéria:3 AA batérie( nie include)

Funkcie

▲S pomocou dobre tesniace, dosky s obvodmi a batérie bude dobre chránený od bytia corrosed skrze vodu a mydlo, dlhšia životnosť znamená nižšie náklady na použitie.

▲Infračervený senzor detekuje svoje ruky z ako ďaleko preč ako 2.3 cm,viac pohodlné a šetrné k životnému prostrediu.Môžete tiež stlačiť tlačidlo zapnúť/vypnúť. Teraz už havie vyčistiť mydlo, ktoré sa zhromažďujú okolo fľaše na umývadlo alebo dezinfikovať čerpadla

▲Náš automatický dávkovač na mydlo touchless poskytuje pre jednoduché, hygienických dávkovačov mydla.

Obsah Balenia:

1 * Mydlá


Napísať recenziu

Súvisiace produkty