RH Feritové Jadro OD*občiansky preukaz*H 12*7.3*20 mm Valčekové Core mäkké feritové jadro Pre kábel EMI 12 7.3 20 TANGDA T


Štítky: zimný kabát lýceum, vesta červená vianočné, univerzálny l svetlá, dráhy svetla štýl, vesta quick fit apc, vesta krátke jazda na bicykli, ženy šortky capri, ženy krátke vrecku, waterlust legíny.

€12.11 €14.24
  • Skladom
  • w12129  • Názov Značky: Tangda
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: RH Typ

Pozor prosím: tento druh magnetický prsteň nie je magnet, to je nonmagnetic. TANGDA železa nie je možné adsorpcie.

Highlights: Jeden proti zaseknutiu s elektronickými obvodmi komponenty Dobré inhibícia vysokofrekvenčného hluku Prejsť normálne užitočný signál efektívne Dobré potlačenie vysokofrekvenčného rušenia signálov

Všeobecný Úvod:

RH jadro (feritové valcové core) je kompaktný, vysoko výkonný, aj jednoduchú inštaláciu.

Existujú rôzne tvary podľa drôt materiál a vlastnosti.

RH jadrá sú ako snímač core a prístrojové vybavenie core použiť pre vysoké frekvencie dusenie zrušenia parasitical kmitania a hluku.

Aplikácie:

Protiopatrenia proti vyžaruje emisií;

Plný súlad s predpismi FCC a VCCI.

Zlepšenie hluku imunitu osobných počítačov, microcomputers, periférne a relatívna zariadenia.

Väčšie RH jadrá sú vyrábané predovšetkým pre kábel montáž ako napájací kábel alebo kábel, MATV a CATV.

TANGDA menšie RH jadrá sú tvarované feritové jadro, snímač jadro, a prístrojové vybavenie core byť prenesené cez korálky iných prvkov alebo používanie induktory okľukou cez drôt.

Spokojnosť zákazníka je našou firemnom' neustály cieľ. Dúfame, že náš úprimný politiky a kvality tovaru bude vaša trvalé výber. Podporujeme naša spoločnosť so svojou značkou-s názvom výrobkov, spolu s prvotriedne služby a kvalitné prdoucts. Úprimne tešíme sa na založení dlho a vzájomných výhod obchodného vzťahu s novým a starým zákazníkom v blízkej budúcnosti.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty