Atómovej Absorpčnej Prvkom Lampy Hollow Cathode Lampa Dawn KY-KY 1-2


Štítky: plastové pršiplášť pre psov, duté schodisko na čítanie, kryt česť hrať pôvodný, duté vintage lampa, drevené duté lampa, cool dievča telefón prípade, huawei y62, flipcase huawei p smart 2019, duté kryštály lampa, jedlo telefón.

€42.84 €58.68
  • Skladom
  • w12633  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Dawn series model výrobku popis KY-1 typ, rozmery 38x150mm, ktoré sa vzťahujú na rôzne druhy domácich atómovej absorpčnej spektrofotometer; Model KY-2, Rozmery 38x150mm, vhodné pre všetky typy atómovej absorpčnej spektrofotometer vyrobené spoločnosťou Hitachi, Shimadzu, Agilent, Termo Termo, Jena, Nemecko, Austrália VOP; KY-PE, rozmery 50x180mm, pre Spojené Štáty, PE rôznych typov atómovej absorpčnej spektrofotometer. KY-AF / AF2, rozmery 50x140mm, s vyhradená kód zástrčky pre atómovú fluorescencie spektrometer; KY-SR typ, 38x150mm, vhodné pre self-absorpcie Shimadzu analýza

Naším hlavným domácich a medzinárodných značiek atómovej absorpcie a atómovej fluorescenčnej dodávky príslušenstvo: Rozprašovač, domáce a dovážané hollow cathode lampa, hydridové generátor, graphite tube, elektrické quartz trubice, štandardné riešenie, elektronické rovnováhu, tichý oil-free air kompresora A tak ďalej, niektoré produkty nie sú na pultoch.

Tento typ hollow cathode lampa môže byť aplikovaný na atómovej absorpčnej od domácich výrobcov, ako aj importované atómovej absorpcie z cudzích krajín, ako Shimadzu, Thermo Fisher, Agilent, Jena, GBC, atď. Má silné žiarenie energie, vysoká citlivosť, dobrá stabilita, dlhá životnosť, Nízka hlučnosť, nízke drift a ďalšie výhody. Duté katódové lampy pokyny 1: Výber lampy prúd. Používatelia by si mali zvoliť podľa vlastného nástroje a analýza citlivosti požiadavky, poskytujeme maximálny povolený lampa operačný aktuálna hodnota aktuálna hodnota užívateľa, aby sa rozhodnú využívať, sa vo všeobecnosti by mali byť v lampy maximálny prevádzkový prúd o 1/3 až 1/4, s cieľom predĺžiť životnosť lampy. 2: Pred použitím lampy, výstup okno lampy by mali zmiznúť s alkoholom bavlna lopty, aby sa zabránilo ovplyvňujú emisie intenzity. Po svieti, vyhnúť sa pri pohľade do očí, aby sa zabránilo UV poškodením. 3: nízka teplota topenia prchavých prvkom lampy, aby sa zabránilo používanie veľký prúd na dlhú dobu, s dokončením katódová lampa chladiť pred premiestnením. 4: Keď farba svetlo lampy je vyblednutá, to môže byť liečená s 25-30mA zadnej strane lampa prúd. Po farbu rozsvieti sa vrátite k normálu, je možné použiť. 5: Trubice základ pre štandardné eight-foot, 1 (5) nohy na nohu, 3 (7) nohy na nohy. 6: Všeobecné prvkom životnosť lampy viac ako 5 Ah, prchavé, nízka teplota topenia životnosť lampy 3 Ah a viac.

Duté katódové lampy údržba

(1) Zapnite svetelný spínač, aktuálne by mal byť pomaly prispôsobuje zadaná hodnota, spolu Bežal lampa aktuálne zvýšil na zadaná hodnota spôsobí katóde povrchu jet, ktoré ovplyvňujú životnosť lampy, ale aj v závažných prípadoch, keď katóde sála zničiť. (2) hollow cathode lampa ak nie odložila na dlhú dobu, bude v dôsledku úniku plynu adsorpcia a iných dôvodov nie je možné používať normálne, alebo aj zapáliť. Takže, každé 3-4 mesiace, menej často používané svietidlá by mali byť pod napätím pre 2-3 hodiny na udržanie lampa výkon a predĺžiť jeho životnosť. (3) Hollow cathode lampa bude klesať po použití za obdobie, za následok nestabilné osvetlenia, znížená pevnosť, zvýšená hlučnosť a znižujú citlivosť. V tomto prípade môže byť použitý, ak chcete aktivovať aktivátorom. Alebo hollow cathode katódové lampy a anóda zadnej strane po maximálny pracovný prúd v určenej pol hodinu výkonu. Väčšina duté katódové lampy po jeho aktivácii zaobchádzanie s jeho výkonu do istej miery obnoviť, a predlžuje životnosť lampy. (4) Pri používaní dutou katódou s nízkym bodom topenia (ako sú As, Se, atď.), vyhnúť veľké vibrácie. Použitie iných lampy okamžite po použití, a je potrebné, aby v pohode pred výmenou. (5) Pri prijímaní alebo manipulácii s dutou katódou lampa, vziať držiaku, neberte na čítanie, aby ste sa nedotkli kremeň, okienko na čítanie, aby sa predišlo lampa z pretrhnutiu alebo okna je znečistený, spôsobuje svetelnej energie na drop. Ak je okno zistil, olej, odtlačky prstov alebo iné nečistoty, bavlna, vlna sa moriť s 1: 3 zmesi alkoholu a éteru, aby sa jemne utrite test (vlhké počasie môže zvýšiť podiel éter). (6) Po hollow cathode lampa rozbije, katóda materiál je vystavený mimo. Aby sa zabránilo niektoré škodlivé prvky na katóde materiál z ovplyvňujúce ľudské zdravie, nebezpečné materiály by mali byť riešené podľa poriadku a nemali by byť náhodne rozhádzaný.

Upozornenie:

1. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane,je kupujúceho zodpovednosti. 2. Poskytujeme jeden rok záruku.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty